Czy DGE czuje się jak „Kevin Sam W Domu”?

Opublikowano: 11/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

donGURALesko wraz z albumem „Miejskie Ptaki” powraca do korzeni rapu w najlepszym wydaniu. Od niecałego miesiąca natomiast systematycznie ukazują się kolejne single zwiastujące najnowsze solo DGE. W dniu dzisiejszym premierę zaliczył zobrazowany teledyskiem utwór „Kevin Sam W Domu”, o którego brzmienie zadbał duet The Returners.

Pojawienie się na wydawniczym horyzoncie albumu „Miejskie Ptaki” zaobserwować mogliśmy już z początkiem marca. Następnie donGURALesko oficjalnie już zapowiedział swój nowy album singlem „BOOMBAP24”, po którym udostępniono z kolei utwór tytułowy z piętnastego, w pełni solowego i studyjnego albumu DGE. W Wielkanoc natomiast Gural sprawił słuchaczom niespodziankę w postaci singla „Śmigus Dyngus”, w którym gościnnie pojawili się Kaczor i Shellerini. A już w dniu dzisiejszym premierę zaliczył wspomniany na wstępie „Kevin Sam W Domu”, za którego produkcję odpowiada The Returners. I naszym zdaniem najbardziej udany singiel zwiastujący album „Miejskie Zdanie”. Utwór ukazujący nadal niebywały wręcz techniczny i liryczny kunszt donGURALesko. Dodatkowo zobrazowany teledyskiem przez Smoła Studio.

„Miejskie Ptaki”, najnowszy album DGE, premierę zaliczy 17 maja. Przedsprzedaż wydawnictwa trwa na stronie www.donguralesko.pl.

(Fot. główna – kadr z video „Kevin Sam W Domu”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: