DJ 600V wydał nowy producencki album „Boombox Kingz”

Opublikowano: 20/12/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Mamy to! Po trzech latach zapowiedzi DJ 600V wydał nowy producencki album! Tym razem obsadzony samymi gośćmi z zagranicy, wśród których znaleźli się, między innymi, Edo G, PMD, Freeway i zespół Artifacts. Przed Wami „Boombox Kingz”!

DJ 600V pierwsze informacje o przygotowywanym wówczas albumie „Boombox Kingz” ujawnił w 2018 roku. Chociaż jak przyznaje sam „Ojciec Chrzestny” rodzimego beatmakingu i dj-ingu, prace nad tym materiałem trwały nieco dłużej. Następnie w temacie nowej producenckiej płyty legendarnego Volta nastąpiła cisza, przerwana w ubiegłym miesiącu. W listopadzie DJ 600V ogłosił, że „Boombox Kingz” usłyszymy ze swoich głośników jeszcze przed 24. grudnia, fizyczne wydania albumu trafią natomiast do sprzedaży.

I tak też się stało. Najnowszy producencki album DJ’a 600V zaliczył swoją premierę w dniu dzisiejszym. A na nim? Numery, które na beatach Volta nagrali weterani hip-hopu z Nowego Jorku, ale i nie tylko. Oprócz Parisha Smitha z kultowego duetu EPMD, na „Boombox Kingz” zaproszenie przyjęli także wspomniani Edo G z Bostonu, Freeway z Filadelfii czy El Da Sensei i Tame One, czyli Artifacts z Newark. To oczywiście nie wszyscy goście DJ’a 600V na premierowym wydawnictwie. W gronie tym znaleźli się bowiem również, między innymi, Mecca Star, Joe Smpte, G.Dot oraz Billy Blade. Pełną tracklistę „Boombox Kingz” znajdziecie poniżej, a odsłuch albumu na bandcampie warszawskiego producenta i speca od gramofonów. Za pośrednictwem www.hiphopheadz.pl możecie także zakupić fizyczne wydania nowego albumu DJ’a 600V.

„W zasadzie robię ten album od 5 lat ale gadam o nim od 3.
W końcu jest. Dziś premiera. Gośćmi takimi jak PMD, EDO G czy Artifacts jarałem się już, gdy robiłem moje pierwsze płyty a teraz mam ich u siebie. Wejdź na 600v.bandcamp.com i posłuchaj bez opłat a jeśli się spodoba, łap kopię CD. To z pewnością pomoże zrealizować kolejną część, jeśli chcesz, by taka powstała”.

DJ 600V

DJ-600V-Boombox-Kingz-okładka

DJ 600V – Boombox Kingz

1. TRUE LUV INTRO
2. JUST BECAUSE / FEAT. EDO G
3. LOSE YOU / FEAT. JOE SMPTE
4. FRIENDS 600V REMIX / FEAT. MECCA STAR & FREEWAY
5. THE SCENARIO / FEAT. THE CYPHER
6. HIP HOP SPECIALISTS / FEAT. ARTIFACTS
7. CLEAR VIEW / FEAT. RAW MATERIAL & JOE SMPTE
8. WE DON’T STOP / FEAT. PMD, G. DOT & BORN
9. CRAZY / FEAT. DIAMOND P, BILLY BLADE & JOE SMPTE
10. THE STREETS ARE RAW / FEAT. BANDITS NEST
11. PROCEED WITH CAUTION / FEAT. ANDRE
12. POINT OF NO RETURN / FEAT. STARR WATKINS & JOE SMPTE
13. GOTTA GET IT (SKIT)
14. EVERYDAY / FEAT. ALOZADE
15. JUST BECAUSE REMIX / FEAT. EDO G
16. WE DON’T STOP REMIX / FEAT. PMD, G. DOT & BORN
17. HIP HOP SPECIALISTS REMIX / FEAT. ARTIFACTS

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: