Dżejpa i Spisek1 wrócili z nowym mixtapem „NAH-PIĘCIE”

Opublikowano: 03/01/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dżejpa Dżejpkovsky Dżejps i Spisek1, po sześciu latach, a w ostatni dzień 2021 roku, wrócili z nowy, szalonym mixtapem. Sprawdźcie to „NAH-PIĘCIE” promowane singlami z Miłym ATZ i WCK, bo jest to niezła korba!

Słuchaczom znającym twórczość Dżejpy Wariata nie trzeba tłumaczyć, co zaraz usłyszą. A zapewne słyszeli jeszcze przed minionym Sylwestrem. Wszystkich pozostałych i tak ciężko będzie to przedstawić przy użyciu słów. Sami Dżejpa i Spisek1 wspólnie przygotowany „NAH-PIĘCIE MIXTAPE” przedstawiają natomiast w równie enigmatyczny sposób:

„Projekt od początku do końca jest zwariowaną i pełną napięć podróżą Juana Martina Naboratiego, który na swojej drodze spotyka się z wieloma przeciwnościami losu. Mixtape prezentuje punkt widzenia Naboratona w kontekście często absurdalnych sytuacji, w których autor przypadkowo się znajduje”.

„NAH-PIĘCIE MIXTAPE” już w wakacje promował singiel „Coastin”, w którym gościnnie udzielił się Miły ATZ. W ostatni dzień grudnia z kolei na YouTube ukazał się numer „Balistyka”, który wraz z Dżejpą nagrali reprezentanci ekipy WCK – Skrubol, Kuba Knap, Mada, Ryfa Ri oraz serwująca cuty LazyOne. Oba numery znajdziecie poniżej. Tak jak i pełny odsłuch „NAH-PIĘCIE MIXTAPE” wraz z odsłuchem materiału, który wspólnie przygotowali Dżejpa i Spisek1.

Dżejpa-Spisek1-NAH-PIĘCIE-MIXTAPE-okładka

Dżejpa – NAH-PIĘCIE MIXTAPE hosted by Spisek1

1. Dżejpa- Fresh Flavour prod. Tristan Slabber
2. Dżejpa – Workshop prod. RawHeatz
3. Dżejpa – Nahpiecie prod. 3o
4. Dżejpa x Rosveld – Ola from Poland 2 prod. DjPanSowa
5. Dżejpa – Kierunek prod. Karl Brinaj
6. Dżejpa x Panama – Program 2 prod. Panama
7. Dżejpa – 5AM on Westminster prod. Tristan Slabber
8. Dżejpa x sasha B – Hug my Bacardi prod. 3o
9. Dżejpa – Mo Salah z McDonalds prod. Panama
10. Dżejpa – Paradox prod. 3o
11. Dżejpa x Mily ATZ – Coasting prod. Opiat
12. Dżejpa x wujoteS – Dziekuje Merci Thanks prod. Kris Scr
13. Dżejpa x WCK – Balistyka prod. Spisek1

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: