Pięknie jest, gdy Dwa Sławy puszczają singiel z Łoną i Persem

Opublikowano: 03/01/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nowe Sławy na Nowy Rok, proszę Państwa! Na koniec noworocznego weekendu łódzki duet zaprezentował słuchaczom uroczą pieśń o negacji a priori. I obojętnie, jak sporą dozą sceptycyzmu Rado Radosny i Astek nie zabarwiliby swojego najnowszego singla, to nie ma możliwości, by utwór „Wstępnie nie”, z gościnnym udziałem Łony i Persa nie wprawił nas w dobry nastrój. Po prostu, pięknie jest!

Starały się Dwa Sławy zrobić coś na smutno. Zanegować wszystko, powiedzieć wszystkim mocne „nie”, i stanąć w opozycji do otoczenia. Na nic jednak starania Radka i Astka. Zwłaszcza jak na wspólną nagrywkę zaprasza się gości takich jak Łona i Pers. Nie dość, że jeden zaserwuje udaną zwrotkę, drugi dostarczy adekwatny refren, to oboje przychodzą w sukurs naturalnej przekorze gospodarzy. Najlepiej jednak będzie, jeśli sami sprawdzicie najnowszą odsłonę albumu „Z Archiwum X2”, za którego całościową produkcję odpowiada The Returners. Teledysk towarzyszący singlowi „Właśnie nie” powstał z kolei dzięki Muzzle.

„Z Archiwum X2” światło dzienne ujrzy 21 stycznia. Do tego czasu najnowsze wydawnictwo dwusławowe, za którego wydanie odpowiedzialny jest label 2020, zakupić możecie w tym miejscu. Natomiast tydzień później, czyli 29-go stycznia, Dwa Sławy w łódzkiej Wytwórni świętować będą 15-lecie aktywności scenicznej. Bilety na wydarzenie są wciąż są dostępne w serwisie Going, a o szczegóły tego jubileuszowego koncertu znajdziecie tutaj.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: