Emil Blef prezentuje zrobiony przy użyciu AI klip do utworu „Butelki”

Opublikowano: 17/01/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Emil Blef zaprezentował „Prawidłowości”. Nowy, solowy album, za którego warstwę muzyczną odpowiada duet badxxample, czyli Bartek Szogun Pietrzak i Bartosz Tkacz. Właśnie ukazał się kolejny teledysk promujący ten materiał. Obrazujący utwór „Butelki”, a zrealizowany przy użyciu sztucznej inteligencji.

„Butelki” to najnowszy singiel, którym Emil Blef promuje pierwszy od niecałych czterech lat solowy album. Samo brzmienie „Prawidłowości” balansuje pomiędzy alternatywnym rapem oraz elektroniką, a zadbał o to wspomniany we wstępie duet badxxample. Z kolei, aby scharakteryzować warstwę liryczną dostępnego jedynie na stronie nowyblef.pl albumu, Blef sugeruje słuchaczom, zadać pytania: „Jak się czujesz? Kiedy ostatnio Cię ktoś o to zapytał? A siebie samego, kiedy?” Więcej o albumie „Prawidłowości” dowiedzieć możecie się z tego miejsca. A także, bezpośrednio od samego autora, z naszego wywiadu z Emilem, który w ostatnim czasie przeprowadził Jakub Sommerfeld.

„Butelki to efekty wykorzystania niezwykłej technologii – Sztucznej inteligencji – która wsparta kreatywnością autora „oddała” malowniczą animację.
„Butelki” to opowieść o niespełnionych obietnicach, uczuciu tęsknoty za tym, co się nie wydarzyło.
A wszystko się zaczęło od wiersza Marcina Barana z tomiku 'Zabiegi miłosne’”

– Emil Blef

(Fot. główna – kadr z video „Butelki”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: