Enrikle wypluwa 100 wersów na bicie Tyrana

Opublikowano: 17/07/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Enrikle przerywa milczenie po półtora roku od poprzedniego numeru. Tym razem, na bicie Tyrana, nagrał luźny numer „Kiedyś było inaczej i napisałem o tym 100 wersów, ale nie doszedłem do żadnych wniosków”.

W ostatnim czasie Enrikle nie jest zbyt aktywny rapowo. Po jego social mediach widzimy wyraźnie, że większość czasu i energii poświęca obecnie wychowaniu syna i pracy. Co prawda dokładnie w ubiegłą Wigilię dostaliśmy jego opowiadanie w formie audiobook’a „Liryczny rzeźnik”, ale ostatni nagrany przez niego kawałek wyszedł ponad półtora roku temu. Przypomnijmy, że mowa tu o dissie na Michael’a Jordan’a „Anty Jordan”.

Dziś Enrikle w końcu przerywa rapowe milczenie. Na bicie Tyrana, który wraz z Nullizmatykiem stworzył bardzo mocny album „Zabójca królowej”, poznański MC zarzucił nas 100 wersami nawiniętymi jednym ciągiem. Tytuł utworu brzmi „Kiedyś było inaczej i napisałem o tym 100 wersów, ale nie doszedłem do żadnych wniosków”. Jak nietrudno się domyślić, Enracz punktuje rzeczywistość z jedynym w swoim rodzaju humorem, którym ujął nasze serca już dawno temu. Wszystkiemu akompaniuje truskulowy podkład Tyrana. Koneserzy ironicznego truskulu powinni być zadowoleni.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: