Hans i Numer Raz wykonują „Telefony”

Opublikowano: 22/08/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Hans wrócił do nagrywania pod dawną banderą 52 Dębiec. A przy okazji, tworząc nowy album, postawił na zaskakujący dobór gości na prezentowanej stopniowo płycie. Kolejnym z nich jest niezbyt często już słyszany w rapowej formie Numer Raz, który wraz z Poznaniakiem wykonuje teraz „Telefony”.

„0323”, nowy album Hansa Solo, na powrót po dwudziestu latach znów nagrywany jako 52 Dębiec, zarysowuje się przed nami coraz bardziej wyraziście. Z poprzednich singli wiemy już bowiem, że w gronie gości znalazł się duet Leo Ros & DJ F.U.$ oraz Słoń i DJ Feel-X. Wraz z nastaniem dnia dzisiejszego natomiast, z poznańskiego Dębca wypuszczono kolejny singiel zwiastujący album „0323”. Gościnnie pojawia się w nim z kolei rzadko już rapujący Numer Raz. Co również wielu słuchaczy 52 może wprawić w zaskoczenie. Kogo jak kogo, ale Numera w jednym utworze z Hansem jednak się nie spodziewaliśmy. A tutaj nagle pojawiły się „Telefony”, za których produkcję odpowiada Ślimak.

Kolejny singiel spod szyldu 52 Dębiec pojawi się już za trzy tygodnie. Więcej informacji o albumie „0323” znajdzie w tym miejscu, a tutaj wszystkie wcześniejsze single to wydawnictwo zwiastujące.

(Fot. główna – kadr z video „Telefony”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: