Hip Hop Honors 2017: Havoc, Lil Kim i Fabolous wykonują „Quiet Storm (remix)” Mobb Deep

Opublikowano: 19/09/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Hip Hop Honors to zapoczątkowany w roku 2004 cykl stacji Vh1, którego ideą jest wyróżnienie hiphopowych artystów wywodzących się ze starej szkoły rapu i jego złotej ery za ich długoletni wkład w rozwój i historię kultury hiphopowej. Istotnym elementem gali Hip Hop Honors są występy podczas, których „starzy i nowi raperzy” wspólnie wykonują najważniejsze dla hiphopu utwory. 

Tegoroczna edycja, ponownie po sześcioletniej przerwie transmitowana przez telewizję, odbyła się pod hasłem “90’s Game Changers”. Uhonorowani podczas niej zostali Master P, Jermaine Dupri, Martin Lawrence, Mariah Carey,  oraz Hype Williams.

Jednym z ciekawszych show natomiast był Tribute to Prodigy, gdzie do wykonania remiksu numeru „Quiet Storm” jeden z jego autorów Havoc zaprosił Lil Kim oraz Fabolousa.

 

Ogólnie całe show Vh1’s Hip Hop Honors 2017: “90’s Game Changers” prezentuje się wyjątkowo efektownie! Poniżej sprawdzić możecie m.in. jak wypadł  Ty Dolla $ign u boku Warrena G w „Regulate”, czy też hit Big Puna„Still Not A Player” w wykonaniu Fat Joe’a i Remy Ma.

 

Czy też występ Mariah Carey, której towarzyszyli Jermaine Dupri i The Lox wspólnie wykonując hit „Honey”. Dodajmy, że Mariah swoją nagrodę zgarnęła za rolę jaką odegrała w łączeniu hiphopu z r’n’b i popem.

 

Jednak całą imprezę skradł i tak show Missy Elliot, który rozpoczął całą galę Vh1’s Hip Hop Honors. Missy E wykonała swój banger z 1999 „She’s a Bitch”, z resztą zobaczcie sami!

 

źródło fot.: vh1.com
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: