Ile „Procent” mają Sista Flo i Maggy Moroz?

Opublikowano: 01/11/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Piąty singiel z nadchodzącego albumu Sisty Flo jest już w sieci. W numerze „Procent” raperkę wspiera koleżanka po fachu, Maggy Moroz. Wspólnie dziewczyny stworzyły dla nas motywator, przekonujący, że 99 to idealny procent oceny własnych działań, motywujący do ciągłego rozwoju.

Nowa płyta Sisty Flo promowana jest niespiesznie. Ale to dobrze, bo co nagle, to po diable. Po kolejnych, promujących ją singlach, zdecydowanie stwierdzić możemy, że brak pośpiechu przekłada się w tym przypadku na wysoką jakość produkcji. Wszystkie z dotychczasowych singli okazały się być dopracowane pod każdym względem. Tak samo jest w przypadku najnowszego z nich.

„Procent” to już piąta zapowiedź nadchodzącego albumu Sisty Flo. Tym razem artystkę wspiera gościnnie kumpela po fachu, Maggy Moroz. Na bicie St. Elmo stworzyły motywator, a swoją pracę oceniają na 99%. Co z brakującym 1%? W podpisie pod numerem czytamy:

„Czy brak może być motywujący? Może! (…) Próbując dopełnić obraz swojego życia, raperki stale idą do przodu – pcha je ciekawość, ambicja i chęć rozwoju. Ta droga zdaje się nigdy nie kończyć, bo poszukiwanie brakującego procentu to proces, a za zakrętem zawsze (ZAWSZE!) czeka coś nowego, co warto odkryć i za czym warto podążać!”

Premierę swojego nadchodzącego albumu Sista Flo zaplanowała jeszcze na jesień tego roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: