J.Cole opublikował okładkę i tracklistę nowego albumu. Mamy również pierwszy singiel?!

Opublikowano: 19/04/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Na początku tego tygodnia J.Cole’a przekazał informację, że w najbliższy piątek (20.04) spodziewać możemy się jego nowego krążka. Właśnie upubliczniona została okładka albumu „K.O.D.” wraz z listą utworów jakie się na nim znalazły. Co ciekawe, na trackliście płyty znajdziemy słynne słówko „feat.”, czego na żadnym krążku J.Cole’a wcześniej nie uświadczyliśmy. 

A featuring ten, a konkretnie dwa, dokonane zostały z niejakim Kill Edwardem. Czyżby Jermaine Cole po raz pierwszy w swojej karierze pokusił się na podzielenie beatu na swoim krążku z innym artystą? Chyba jednak nie… Szybki research dokonany przez fanów Cole’a wskazuje, że pan Kill Edward to nikt inny jak sam J.Cole, tylko trochę przesterowany. A co więcej, Kill Edward ma oficjalne profile w serwisach streamingowych! A w nich  numer zatytułowany „Tidal Wave (just a little reference)”.

Brzmi Kill Edward podobnie do Jermaine’go? No trochę brzmi! Na Soundcloudzie znaleźć możemy także nieco inną wersję numeru. Sprawdźcie.

Dużo wskazuje na to, że pojawiający się na albumie „K.O.D.” w numerach „The Cut Off” i „Friends” Kill Edward jest wykreowanym alter ego J.Cole’a. W sieci trwa na ten temat zacięta dyskusja, a czy jest to słuszne twierdzenie, przekonamy się już jutro w momencie premiery nowego krążka założyciela Dreamville. Tymczasem zapoznać możecie się z jego okładką oraz pełną listą utworów jakie na nim znajdziecie.

J.Cole – K.O.D.

1. Intro
2. KOD
3. Photograph
4. The Cut Off f. Kill Edward
5. ATM
6. Motiv8
7. Kevin’s Heart
8. Brackets
9. Once An Addict (Interlude)
10. Friends f. Kill Edward
11. Window Pain (Outro)
12. 1985 (Intro To The Fall Off)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: