Kali obrazuje “Drogę Koguta” nowym klipem

Opublikowano: 22/12/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

“Droga Koguta” to drugi w tym roku album jaki wydał Kali. Wydawnictwo do słuchaczy i na sklepowe półki trafiło 20-go grudnia, minionej nocy natomiast w nocy pojawił się kolejny promujący je teledysk.

Video, którego realizacja powierzona została ekipie 9LITER FILMY nakręcone zostało do numeru “Katana” i jest to już czwarty klip z wydawnictwa, za którego produkcją w całości stoi Flvwlxss.

“Droga Koguta”, której odsłuch znajdziecie poniżej to “pieczołowicie wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie, rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc “Drogę Koguta” agresywnym uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego Chłopaka”. Warto wspomnieć, że na “Drodze Koguta” gospodarz nie jest sam. Kalemu w poszczególnym numerach towarzyszą bowiem Paluch, Sarius, Żabson, Gedz, Major, Lipa BOR oraz Sokół i Pezet. Tych ostatnich słyszymy w numerze “WUTANG”, do którego teledysk również wkrótce mamy otrzymać.

Kali-Droga-Koguta-okładka

Kali x FLVWLXSS  – Droga Koguta

1.KUKURYKU
2.WUTANG feat. PEZET/SOKÓŁ cuty DJ FLIP
3.DROGA KOGUTA (OUTSIDER)
4.YAKUZA feat. MAJOR SPZ
5.OKINAWA
6.CHINATOWN feat. PALUCH/ŻABSON
7.SAKE
8.OPIUM feat. GEDZ/LIPA
9.SADO feat. SARIUS
10.KATANA
11.SAKURA

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: