„KAM-RAP-POL” w pełni rozpoczęło dziś swoją działalność

Opublikowano: 24/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wszystkie pomysły Kamila Pivota i Urbka na biznes stały się dziś jawne. Album „KAM-RAP-POL” doczekał się dziś oficjalnej premiery. Wszystkie, składające się na niego osiem numerów, można odsłuchać w cyfrowych serwisach streamingowych.

Informacja o tym, że Kamil Pivot i Urbek na „Tato Hemingway’u” nie poprzestaną, wywołała szeroki uśmiech na naszych twarzach. Dlaczego? A dlatego, że bardzo szanujemy rap, w którym jego twórcy chowają ego w kieszeń i dają nam się poznać ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami. Uwielbiamy, kiedy ktoś ma do siebie dystans, a składane linijki potrafi podszyć dwuznacznościami i humorem. W końcu, tajemnicą nie jest, że jesteśmy fanami klasycznego brzmienia. Wszystkie te cechy skupiają w swojej twórczości właśnie Kamil Pivot i DJ Urb, którzy dziś świętują premierę swojego drugiego albumu.

Do „DREW-KAM”, „KAM-WŁOS” i „KAM-CAR” na platformach streamingowych dołączyła dziś reszta numerów z „KAM-RAP-POL”. Dowiadujemy się z nich, że wśród profesji, którymi mógłby zająć się Pivot jest też budowa łuków, telekomunikacja, produkcja masła w plastrach i otwarcie sklepiku ogólnospożywczego. Gorąco polecamy Wam odsłuch „KAM-RAP-POL”, bo poza tym, że to kawał dobrego rapu, tak brzmieniowo, jak i tekstowo, pozwoli on Wam tak zwyczajnie na chwilę zatrzymać się w życiu, odetchnąć i niewymuszenie uśmiechnąć lub zaśmiać się.

Album Kamila Pivota i Urbka „KAM-RAP-POL”, w formie płyty CD lub kasety magnetofonowej, zamówisz tu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: