Killer Mike, T.I. i JID w premierowym video singlu

Opublikowano: 13/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Killer Mike zaprezentował premierowy singiel, po wydanym w czerwcu solowym albumie „MICHAEL”. W zobrazowanym klipem utworze pt. „Maynard Vignette” gościnnie udzielają się T.I., JID i Jacquees. A całość poświęcono natomiast 54. burmistrzowi rodzinnego miasta współtwórcy Run The Jewels.

Killer Mike zaprezentował pierwszy nowy singiel od czasu zaprezentowanego w czerwcu solowego albumu „MICHAEL”. Jest to poparty teledyskiem utwór zatytułowany „Maynard Vignette”. Numer stanowi hołd dla Maynarda Jacksona, 54., a zarazem pierwszego czarnoskórego burmistrza Atlanty. Sprawującego władzę nad rodzinnym miastem Michaela Rendera w latach 1974–1982. W czasie swojej kadencji ogrywając kluczową rolę w kształtowaniu i rozwoju biznesów i kultury czarnej społeczności Atlanty. Mocno przy tym rozwijając mniejszościowe przedsiębiorstwa stolicy stanu Georgia. I kto jak, to ale właśnie Killer Mike w swojej zaangażowanej twórczości tej postaci pominąć nie mógł. Tribute oddając zarazem utworem „Maynard Vignette”, jak i towarzyszącym temu singlowi teledyskiem. Widzimy na nim bowiem powstawanie ogromnego muralu upamiętniającego Maynarda Jacksona oraz prywatnych video nagrań Jerome’ego Jewela. Współtwórcy RTJ w singlu towarzyszą także pochodzący z Atlanty T.I. oraz JID. Jedynie wykonujący refren wyprodukowanego przez duet Julian Cruz & SKUFL kawałka wykonuje urodzony w Decatur Jacquees.

„Maynard Vignette” jest jednym czterech utworów jakie znajdą się edycji deluxe albumu „MICHAEL”. Pozostałe trzy to „Yes”, „Get Some Money” oraz „Act Up”. Najnowszy solowy album Killer Mike w wersji deluxe uzupełniony o powyżej wymienione, nowe kawałki, premierę zaliczy w piątek 15 września.

(Fot. główna – kadr z video „Maynard Vignette”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: