Kool G Rap i 38 Spesh wypuszczają w końcu długo zapowiadany album!!!

Opublikowano: 07/07/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Jeśli przychodzi nam mówić o albumach, na które w ostatnim czasie czekaliśmy z niecierpliwością przebierając przy tym nogami, na pewno na myśl w pierwszej kolejności przychodzi wspólny projekt Kool G Rapa i 38 Spesha.

Po tygodniach promocji i 2 klipach do kawałków „Dead Or Alive” z gościnnym udziałem Cormegi, którego notabene bardzo miło znowu usłyszeć na micu oraz „Upstate To Queens”Panowie w końcu zdecydowali się na oddanie w ręce swoich fanów pełnego albumu „Son Of G Rap”. Po krótkim przestudiowaniu tracklisty i przed kliknięciem play możemy się nastawić na solidną porcję nowojorskiego brudnego brzmienia w najlepszym wydaniu, a w trakcie odsłuchu przekonujemy się iż wstępne wnioski zdecydowanie nie były błędne. Ponadto co się okazuje w 2018 roku można robić kozackie śpiewane refreny bez zaaplikowanego autotuna w nadmiernej ilości.
Ale przejdźmy do konkretów na krążku znajdziemy 14 tracków w wersji fizycznej, oraz 15 w wersji cyfrowej, dlaczego taka sytuacja ma miejsce? Możemy domniemać iż wstępna tracklista była już zamknięta, a kawałek „Aborted Child” wyprodukowany przez Pete Rocka wszedł ekstra już po oddaniu projektu do tłoczni. Wśród gości poza wspomnianym wcześniej Cormegą usłyszymy AZ, Meyhem Laurena, N.O.R.E, Freddie Gibbsa, Benny The Butchera, Vado, Ransoma, Anthony Hamiltona oraz Che Noir. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Midnite, Dj Premier, Pete Rock, Showbiz, Alchemist, Daringer oraz współautor projektu 38 Spesh. Cóż więcej dodać łatka legendy Queens, która przyległa do Kool G Rapa zdecydowanie nie wzięła się znikąd, co udowadnia na opisywanym materiale w 100%. Bardzo nas cieszy że takie płyty wychodzą i mamy nadzieję że będą trafiać do jak najszerszego grona młodych słuchaczy. Oczywiście gorąco polecamy!

 

Kool G Rap & 38 Spesh – Son Of G Rap

1. Intro (prod. by Midnite)
2. Upstate 2 Queens (prod. by 38 Spesh)
3. Landmine (prod. by Alchemist)
4. Shame
5. G Heist (prod. by Daringer)
6. Dead Or Alive f. Cormega (prod. by Midnite)
7. The Meeting (prod. by DJ Premier)
8. Binoculars f. N.O.R.E., Vado & Benny The Butcher (prod. by ID)
9. Nothing Gonna Change f. Emanny (prod. by Midnite)
10. Bricks At The Pen (prod. by Showbiz)
11. Flow Gods f. Freddie Gibbs & Meyhem Lauren (prod. by Pete Rock)
12. Heartless f. Dwayne Collins (prod. by 38 Spesh)
13. Honest Truth f. AZ (prod. by Midnite)
14. Young 1’s f. Che’Noir & Anthony Hamilton (prod. by DJ Premier)

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: