Laikike1 i Soulpete udostępnili kolejny singiel z „Killin”

Opublikowano: 17/09/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przed tygodniem dowiedzieliśmy się, że Laikike1 i Soulpete na październik zaplanowali „Killin”, czyli kolejny wspólnie nagrany album. Dzisiaj natomiast otrzymaliśmy świeży singiel to wydawnictwo zwiastujący.

Pierwszą bowiem singlową zapowiedź „Killin”, w postaci „Cancer Culture” jego autorzy do sieci wrzucili już w lipcu. Następnie Laikike1 i Soulpete ujawnili tracklistę realizowanej w duecie epki. Dowiedzieliśmy się z niej, że na „Killin” zaproszono tylko jednego gościa. A jest nim Erking, z którym Pan Prezes Piotr wypuścił w roku ubiegłym rewelacyjną płytę „Mr. Happy”. I właśnie ten numer, przyjemnie zatytułowany „Pillim” zaprezentowano właśnie jako singiel. Kawałek, jak można się domyśleć, dotyka jednego z ulubionych tematów Pete’a, czyli tematu piwka!

„To jest numer dla Soulpete o piwkach.
Tylko bez alko dla Laikike1 ofisiał”

Erking

„Killin” swoją premierę zaliczy 15 października. Równe dwa tygodnie po tym jak światło dzienne ujrzy album Almost Famous, który niedawno dowiedzieliśmy się, że Def Jam Recording Poland wypuści nieco później, niż pierwotnie planowano. Co natomiast dokładnie Laikike1 i Soulpete przygotowali na płytę nagraną w duecie, dowiecie się w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: