Kukon nie zapowiada nowych „Ogrodów”, za to zrobił „Casting”

Opublikowano: 27/01/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po rocznej przerwie od solowych działań Kukon ujawnił nareszcie szczegóły swojego nowego projektu. Wbrew przypuszczeniom nie będzie to jednak „Ogrody Mixtape 3”. Zamiast tego materiału na wydawniczym horyzoncie pojawił się właśnie album zatytułowany „ROUGH N’ GENTLE”. Jego pierwszym zwiastunem jest natomiast singiel pt. „Casting”.

Kukon ciszę przerwał za sprawą utworu „Casting”. Produkcją pierwszego singla zwiastującego „ROUGH N’ GENTLE” zajął się natomiast @atutowy, z którym to producentem raper spotkał się już przy okazji nagrywania „Matrioszek”. I podobnie jak ten utwór, tak i świeży „Casting” ich autor poświęca kobietom. A te, w twórczości Kukona, jak doskonale już wiemy, zajmują szczególnie ważne miejsce. W samym natomiast klipie obrazującym najnowszy kawałek Kukon przeprowadza właśnie tytułowy „Casting” wśród zebranych na nim modelek. Za kamerą stanął z kolei Mateusz Białęcki.

O samym wydawnictwie „ROUGH N’ GENTLE” na ten moment nie wiadomo jednak prawie nic. Po pierwszym singlu wnioskować możemy jedynie, że nowy album Kukona nacechowany będzie elektronicznymi i syntetycznymi brzmieniami. Preorder albumu „ROUGH N’ GENTLE” natomiast już wystartował i dostępny jest na stronie pieknysyf.pl.

Kukon - ROUGH N’ GENTLE - okładka albumu

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: