Łasuch to „Introwertyk”

Opublikowano: 31/01/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi singiel, promujący zapowiadane prze Łasucha LP, wylądował w sieci. „Introwertyk”, hostowany przez MaxFloRec, powstał na bicie OER’a, cut’ami do utworu zajęło się dwóch dj’ów – Creon oraz Qmak. Klip do numeru powstawał w trzech różnych krajach.

Łasuch przygotowuje długogrający materiał. Reprezentant składu Puenta działa jednak niespiesznie. Premiera numeru „Firewerk”, czyli pierwszego singla, zapowiadającego nadchodzące LP, miała miejsce niemalże 3 miesiące temu. Trzeba jednak przyznać, że Łasuch wjechał z naprawdę mocnym rapem, co rozbudziło ciekawość odnośnie szczegółów projektu. Tych jednak, póki co, jak na lekarstwo. MC zdradza jedynie, że:

„Singiel jest zapowiedzią długogrającego albumu, jednak plany wydawnicze póki co nie są sprecyzowane. Zanim nastąpi premiera krążka, pojawi się kilka utworów, które jakiś czas później, zostaną spięte w całość pełnoprawnym LP”.

Dziś premiery doczekał się drugi singiel z płyty. Podobnie jak pierwszy, hostuje go katowicka wytwórnia MaxFloRec. „Introwertyk”, choć początkowo wcale miało tak nie być, będzie otwierał projekt Łasucha. Mocny, bassowy bit do utworu wyprodukował OER, a za deck’ami zameldowali się DJ Creon i DJ Qmak. Co ciekawe, klip do numeru nakręcony został w trzech różnych krajach.

O swojej dzisiejszej premierze Łasuch mówi następująco:

„Zasada była prosta – ciekawa sceneria z dala od zgiełku i ludzi, jak na introwertyka przystało. Każdy z nas czasami potrzebuje chwili spokoju i wytchnienia, nieważne kim i gdzie jesteśmy. Każdemu, bez względu na okoliczności i w przebodźcowanym na co dzień świecie, przyda się wciśnięcie pauzy, żeby choć przez chwilę móc zastanowić się nad sobą i wszystkim co nas otacza. Po przerwie zaleca się jednak ruszyć dalej, wcisnąć play i odpalić powyższy klip. Be our guest and enjoy”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: