Łona i Webber z dobrą prognozą na najbliższy czas

Opublikowano: 28/06/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czołowi obserwatorzy, a i jeszcze bardziej sprawni komentatorzy naszego podwórka wraz z jego najbliższym otoczeniem, mają dobre prognozy dla słuchaczy w każdej części kraju. Już wkrótce bowiem, w każdym większym mieście da zauważyć się zjawisko potocznie określane jako koncert duetu Łona i Webber.

Łona i Webber ostatnich kilka tygodni poświęcili na dogłębne badania zjawisk atmosferycznych oraz trendów średnich temperatur charakterystycznych dla Polski. Duet nawiązał także współpracę z wybitnym specjalistą od hydrometeorologii – Remigiuszem Pilawką. Efektem wspólnych działań wyżej wymienionych jest dokonanie zbiorczej analizy zebranych danych. Jej wyniki natomiast, badacze Łona i Webbera prezentują Państwu już w formie Wieloterminowej Prognozy Pogody.

Łona i Webber swoją „Prognozę Pogody” planują prezentować również w bezpośrednich spotkaniach ze wszystkimi zainteresowanymi. W tym celu, w największych miastach w Polsce, organizowane będą specjalne prelekcje, na których to duet Łona i Webber prezentować będzie swoje dokonania. Pełną listę miast goszczących wybitnych badaczy z Asfalt Records znajdą Państwo poniżej.

Łona i Webber – trasa koncertowa 2021:

26/06 – Kraków (soldout)
27/06 – Katowice
10/07 – Sława
11/07 – Warszawa
18/07 – Poznań –
Łona i Webber + The Pimps w Poznaniu
25/07 – Wrocław
21/08 – Opoczno
11/09 – Gdańsk
18/09 – Szczecin

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: