LUCK7 – kim jest fenomenalny 19-latek?

Opublikowano: 14/04/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Co jakiś czas trafia się na scenie diament z nie lada potencjałem. Dziś prezentujemy Wam rapera, który, naszym zdaniem, ma szanse zapisać się w historii polskiego rapu wielkimi literami. Poznajcie LUCK7, który pod szyldem Asfalt Records wypuścił „Tyk tyk EP”.

Nie zdarza się to często, ale czasem klikamy w link, po czym robimy 'łooo’ jak Red. Tak właśnie stało się, kiedy trafiliśmy na LUCK7. 19-latek z Warszawy (rocznik 2003) zapowiada się naprawdę nieźle i wcale nie dziwi nas, że już zainteresowała się nim wielka wytwórnia, jaką bez wątpienia jest Asfalt Records. LUCK7 został jednym z laureatów akcji Asfalt NEXT i to właśnie pod szyldem łódzkiego labelu raper wypuścił „Tyk tyk EP”.

Album to zaledwie 3, ale za to jakże mocne, numery, które swoją premierę miały 8 kwietnia. Pomimo młodego wieku, LUCK7 nawija jak stary wyga. Dobrze poskładane linijki, zabawa rymami, dobra emisja głosu, klimatyczne, luźne flow i brak taniej, modnej przewózki, która stała się ostatnio w rapie prawdziwą bolączką. Chłopak urodził się z hip-hopem w duszy i naprawdę mocno trzymamy kciuki za jego dalsze losy. Ze swojej strony dorzucamy cegiełkę w postaci tego newsa i gorącego polecenia „Tyk tyk EP”, które w całości sprawdzić można na Spotify. W serwisie YouTube są póki co 2 z 3 pozycji z albumu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: