Łysonżi & Kuba Knap wraz z Eldo na bicie producenta z USA

Opublikowano: 30/05/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Łysonżi i Kuba Knap zapowiadają wspólny album „Pobierz Napisy”. Właśnie ukazał się trzeci singiel zwiastujący nadchodzącą płytę. Tym razem jest to poparty teledyskiem numer „A teraz patrz”, w którym gościnnie pojawia się Eldo, a za którego brzmienie odpowiada reprezentujący Zachodnie Wybrzeże Wizzo.

„Pobierz Napisy”, album, za którym w duecie stoją Łysonżi i Kuba Knap zapowiada się na wyjątkowo mocne uderzenie. Otrzymaliśmy już, jako pierwszy zwiastun, singiel „Ptaki lecą kluczem” z Restem z ekipy Dixon 37. Następnie weszli „Underground Kingz” z udziałem składu WCK i Wilka WDZ. A teraz otrzymujemy numer, w którym Łysemu i Kubie towarzyszy Eldo. Bit do kawałka zatytułowanego „A teraz patrz” wyszedł natomiast spod ręki Wizzo. Producenta z Zachodniego Wybrzeża, mającego na koncie kooperację z Nipsey’em Hussle oraz mogącego pochwalić się nominacją do nagrody Grammy. Efektem tej współpracy jest bardzo dobry numer, o którym więcej poniżej opowiedzą Wam Łysonżi i Kuba Knap, a który klipem zobrazowała ekipa Dobrekino Studio.

Łysonżi i Kuba Knap, wraz z puszczeniem singla „A teraz patrz” ogłaszają także start preorderu wspólnego albumu. Przedsprzedaż wydawnictwa „Pobierz Napisy” rozpocznie się w sobotę 8 czerwca na www.alohasklep.pl. Z tej także okazji Łysonżi & Kuba Knap organizują specjalny LIVE, podczas którego na fanów czekać będzie sporo niespodzianek. Więcej informacji na temat tego nietypowego wydarzenia można spodziewać się zaraz po weekendzie.

„Jestem niesamowicie szczęśliwy, że udało nam się nagrać utwór, w którym Ja, Kuba Knap „przecinamy się” z Eldo i to na podkładzie amerykańskiego producenta Wizzo – nominowanego do nagrody Grammy w kategorii inżyniera dźwięku. To zdecydowanie niestandardowe połączenie i to jest właśnie piękne w muzyce. A teraz patrz!”

– Łysonżi

„Trzy zwrotki konfrontują pojęcie sukcesu – tego po naszemu i tego po komercyjnemu. Dużo w tych zwrotkach jest powtórzeń, w zasadzie Ja i Dżonson nawijamy tę samą zwrotkę, co stanowi wewnętrzny rytm utworu”.

– Kuba Knap

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Aloha Entertainment)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: