Skrubol wiesza „Hamak” i czeka na „Proces”

Opublikowano: 22/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Skrubol w oczekiwaniu na swój solowy „Proces” zawiesza miło bujający „Hamak”. Oto czwarty singiel zwiastujący pierwsze oficjalne solo Emila G z WCK. Ponownie z beatem, pod którym podpisał się Misza, znany także jako Miły ATZ. A także teledyskiem nakręconym w pięknych kalifornijskich plenerach.

„PROCES” reprezentanta WCK dotychczas zwiastowały single takie jak „JUMBO”, „CALI CALI TRIPPIN” czy „LOTA”. Wszystkie to mocne rapowe bangery przesiąknięte klimatem Zachodniego Wybrzeża. Skrubol, jako jeden z większych entuzjastów g-funku na naszej scenie, puszczając kolejną zapowiedź swojego solo, nie rezygnuje z west coast’owego brzmienia. Z Inglewood i Long Beach przenosimy się jednak w okolice Big Sur. I w pięknych okolicznościach kalifornijskiej przyrody, z górami Santa Lucia, załączamy bardziej refleksyjną opcję jaką jest „HAMAK” rozbujany przez beat autorstwa Miszy. Znanego także jako Miły ATZ. Za kamerą, by całość przedstawić Wam na klipie, stanął natomiast ponownie Ludwik Lis.

Skrubol swój solowy album „PROCES” zamierza dostarczyć Wam 4 listopada. Do tego czasu najnowsze wydawnictwo spod szyldu WCK zamawiać możecie na stronie www.wck47.com. Konkretne informacje o tym wydawnictwie znajdziecie z kolei w tym miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: