Mada jako Mad-A wjeżdża z nowym materiałem pt. „Chropowato Ep”

Opublikowano: 15/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Również dzisiaj swoją premierę miała nowa epka od Mady ze składu Zetenwupe. Jest to 9-trackowy materiał, na którym znany ze swojego raczej wyluzowanego i spokojnego stylu warszawiak odbija w bardziej „chropowate” i bezkompromisowe muzyczne rejony. A wraz z publikacją w sieci całej epki Mad-A zaprezentował „taneczne” video do pierwszego z niej numeru!

A jeżeli refren w wykonaniu Grubego Józka wyda Wam się znajomy to dobrze się Wam wydaje. Jest to follow-up do numeru Gurala z czasów jego drugiej solówki.  A wracając do samego „Chropowato Ep”, które dzisiaj zaserwował na Mada, to jego opis głosi nam, że jest to:

„Chropowato Ep” – konceptualny projekt krótko grający, skupiony na formie, powrocie do korzeni, wartościach hip-hopowych i wszystkim co najlepsze w naszej kulturze. Wbrew ogółowi i panującym zasadom, zgodnie z własnym pomysłem i potrzebą wyrzucenia emocji; z przymrużonym okiem jak Clint i na poważnie jak Zetenwupe. Reprezentant WCK Squad Kru na krótką chwilę zmienia swoje zazwyczaj łagodne oblicze dopadając do mikrofonu niczym do krwistego wołu i wgryzając się ostrym kłem stylu głęboko. Bezkompromisowy, bujający i kąśliwy; wciąż otwarty, szczery i swój. Album zawiera dziewięć świeżych naboi, które trafią tylko w wyrafinowany i zaangażowany hip-hopowo gust.

Mada jako Mad-A – Chropowato Ep

1. Intro (Chropowato)
Gościnnie: Gruby Józek
Produkcja: Pitzo
Prolog: Szeherezad
2. Co zno-wu
Produkcja: FunkMonster
Dodatkowe wokale: Kaietanovich, Ghost W
3. A!
Produkcja: FuzzyModo
Aranż: Gruby Józek, MAD-A
4. Secondhand 09:33
Produkcja: KrisQ
Gramofony: Dj Lazy One
5. Piszę to co czuję
Gościnnie: Ghost W
Produkcja: KrisQ
6. Miejsce na świeże powietrze
Produkcja: Opiat
7. Jestem
Produkcja: Jacob Hoff
8. Za ciężkie
Gościnnie: Dżejpa
Produkcja: Mayor
Aranż: Gruby Józek, MAD-A
9. Outro
Produkcja: WorstCase

Bardzo oryginalne jest również samo opakowanie „Chropowato Ep”, gdyż całość zamknięta została w ręcznie składaną i ręcznie rysowaną, numerowaną okładkę tworzoną przez zaprzyjaźnionego autora Jakuba Ancymona. Dzięki takiemu niecodziennemu zabiegowi każda ze 100 limitowanych płyt będzie posiadać własne, niepowtarzalne opakowanie zależne od fantazji artysty. „Chropowato Ep” nabywać możecie wysyłając maila do Mady na adres 47mada@gmail.com. A jeśli ciekawi Was o co konkretnie chodzi z tą okładką, a także jaka jest geneza projektu „Chropowato Ep” i inne takie, to koniecznie włączcie video poniżej.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: