Maka Makson pokazuje jak wygląda rapowa „Capoeira”

Opublikowano: 07/12/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ekipa Fillomatic daje o sobie znać po raz kolejny. Tym razem to Maka Makson zaprezentował klip do numeru, „Capoeira”. Jest to pierwszy singiel, zapowiadający „Sposób Użycia EP”, czyli solowy album radomskiego rapera.

Regularne świeże wieści o tym, co dzieje się w obozie Fillomatic, to u nas już standard. Rozrzucona po Polsce ekipa ma bowiem liczną reprezentację, która czy razem, czy osobno działa prężnie. Tak więc nie dziwi, że dziś prezentujemy kolejną nowość, za którą tym razem stoi radomskie skrzydło grupy, czyli Maka Makson.

Jeśli ktoś kojarzy postać Maki Maksona to doskonale wie, że radomski MC od lat trenuje sztuki walki. Nie dziwi więc, że nawiązania do nich znaleźć można w jego twórczości. I tak, wczoraj na kanale YouTube reprezentanta Fillomatic pojawił się singiel, „Capoeira”, na bicie Nowika. Jest to pierwszy singiel, zapowiadający „Sposób Użycia EP”, które Maka Makson nagrał w pojedynkę. „Capoeira” zobrazowana została klipem, który, rzecz jasna, zrealizował drugi z radomskich Fillomatów, Emikae jako 2 ManyTV.

Nie znamy jeszcze daty premiery „Sposób Użycia EP”, ale swój fizyczny egzemplarz można już zamawiać, wysyłając maila o treści „ZAMAWIAM” na adres: sposobuzyciaep@gmail.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: