Matis poleca wziąć „Głęboki wdech”

Opublikowano: 4 dni temu
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Odliczając dni do premiery „monochromatismu” i jego koncertu premierowego, Matis prezentuje trzeci, zwiastujący go klip. Zgodnie z przypuszczeniami, „Głęboki wdech” jest surowy i oldschoolowy, a reprezentanta Hurragunu cutami wsparł w nim DJ Falcon1.

Kipiąca hip-hopową zajawką Częstochowa już niedługo doczeka się kolejnego, mocnego albumu w swoim dorobku. Stanie się to za sprawą Matisa, dla którego nadchodzący „monochromatism” będzie już czwartym solo w dorobku. Słuchając dotychczasowych singli, „Ruffneck” i „Vibe”, można jasno stwierdzić, że reprezentant Hurragunu nie zawiedzie swoich słuchaczy. Zwłaszcza, że dziś otrzymaliśmy od niego kolejny klip, który jedynie potwierdza naszą tezę.

„Głęboki wdech”, który dziś pojawił się na HurragunTV, to kolejna dawka samplowanego, surowego oldschoolu, którym Matis zdobył uznanie środowiska. Szczery i motywujący przekaz, ale pozbawiony patosu i moralizatorstwa, to coś czym zawsze warto podzielić się z ludźmi. Oczywistym jest, że z produkcjami częstochowskiego MC i producenta świetnie komponują się cuty, stąd w numerze obecność istnego speca w tej kwestii, DJa Falcon1. Co ciekawe, w powstaniu „Głębokiego wdechu” palce maczał też łódzki raper Tuwim. Tym razem jednak mikrofon zamienił na kamerę, tworzac klimatyczny klip do utworu.

Premiera albumu Matisa „Monochromatism” zaplanowana jest na 17 czerwca. Koncert premierowy płyty odbędzie się natomiast 21 czerwca w klubie Punkt. W nowopowstałym sklepie internetowym Pizza&Beats dostępny jest preorder CD.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: