To jest „Wersja Klassik” z Projektu Własny Styl

Opublikowano: 5 dni temu
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Projekt Własny Styl znów słychać na mieście! Shellerini, Szpaaq i Mikser ponownie do sprzedaży puścili kultowy album „PDG Rapertuar”. Na YouTube natomiast pojawił się świeży video one shot nakręcony do numeru „Wersja Klassik”, a promujący właśnie kończący się preorder wydawnictwa spod szyldu PWS.

Shellerini, Szpaaq i Mikser w kwietniu tego roku świętowali dwudziestolecie premiery nielegala „PDG Rapertuar”. Materiału, którego wydanie, jak po latach zgodnie oceniają sami twórcy Projektu Własny Styl, stało się dla nich przełomowym wydarzeniem. Równe dwie dekady od ukazania się legendarnej już płyty PWS to dobra okazja, by o materiale tym przypomnieć i w pełni legalnej już formie „PDG Rapertuar” ponownie puścić do sprzedaży. Ta w sklepie vulgarus.pl zakończyć ma się 13 czerwca. Aby jeszcze wyraźniej zasygnalizować kończącą się właśnie przedsprzedaż reedycji klasyka od reprezentantów PDG Kartel, na YouTube trafił świeżo nakręcony video one shot do numeru „Wersja Klassik, którego producentem jest z kolei od lat nieobecny niestety na scenie Larwa. W zaprezentowanym przed weekendem klipie obecni są natomiast wszyscy załoganci składu Projekt Własny Styl, czyli Shellerini, Szpaaq i Mikser oraz cały czas towarzyszący ekipie, Qlop.

Po 20 latach wracamy do Was z reedycją albumu PWS „PDG Rapertuar”. Prezentujemy Wam go w odświeżonej szacie graficznej i z niepublikowanym wcześniej utworem nagranym w 2006 roku. Zapraszamy do muzycznej podróży w czasie do momentu, który okazał się dla nas przełomowy. Miłego słuchania”.

– Mikser, Szpaaq, Shellerini

(Fot. główna – kadr z video „Wersja Klassik”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: