Ruszył preorder najnowszego albumu Matisa

Opublikowano: 23/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Matis zaprezentował dziś „Vibe”, czyli pierwszy klip, promujący jego nadchodzący album „monochromatism”. Jednocześnie, na nowopowstałym sklepie internetowym Pizza&Beats, wystartował jego preorder.

Niedawno wspominaliśmy o tym, że reprezentant Hurragunu, Matis, nagrał swój czwarty, solowy album. Częstochowianin podzielił się ze słuchaczami tracklistą, okładką „monochromatismu” oraz przedstawił zaproszonych gości. Ani się obejrzeliśmy, a w sieci pojawił się pierwszy, zwiastujący materiał singiel oraz informacja o preorderze fizyka.

Po kolei zatem. Pierwszym numerem z „monochromatismu”, który Matis oddaje do odsłuchu, jest „Vibe”. Tytuł w tym przypadku pokrywa się z rzeczywistością, bo kawałek rzeczywiście posiada vibe i to najlepszy z możliwych. Matis osadził w nim bowiem swoje wersy na energetycznej, samplowanej produkcji, a takie właśnie beaty są przecież jego znakiem rozpoznawczym. Produkcję swoimi cutami okrasił DJ Kebs, a wizualnie, czarno-białym wideo, w całość spięła ją ekipa The New Level.

Premiera albumu Matisa „Monochromatism” zaplanowana jest na czerwiec tego roku. W nowopowstałym sklepie internetowym Pizza&Beats ruszył już preorder CD.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: