Max Kolo, Proceente i Hukos zastanawiają się, kiedy ten „Świat zwariował”?

Opublikowano: 23/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzeci singiel z nadchodzących „Kronik” Maxa Kolo przynosi nam współpracę z Proceente i Hukosem. Trójka raperów zadaje sobie w nim całkiem zasadne pytanie, czyli kiedy ten „Świat zwariował”?

Zdarza się, że starsza generacja raperów zawstydza młodsze pokolenie swoim zapałem do tworzenia. Dokładnie takim przypadkiem jest Max Kolo, który dopiero co w marcu wypuścił EP „Być jak Max Kolo”, a już atakuje głośniki singlami z kolejnego projektu. Mowa tu oczywiście o epce „Kroniki”, nagranej na bitach Folka. Po dwóch pierwszych singlach, czyli „Tańczą małpy” z gościnką Hukosa i tytułowych „Kronikach”, Max prezentuje trzeci z singli i przedstawia tracklistę płyty.

Najnowszy singiel, zatytułowany „Świat zwariował”, to gorzka refleksja na temat dzisiejszych czasów i żyjącego w nich społeczeństwa. I można sobie ironizować, że boomer płacze, że 'kiedyś to było’, ale ciężko się nie zgodzi, że obecne realia w wielu punktach nie wytrzymują zderzenia ze starymi, dobrymi czasami. A żeby nie być w swoim osądzie sytuacji sam, Max zaprosił do numeru dwóch raperów, których doświadczenie życiowe pozwala na rzetelne porównanie kiedyś z dziś. Mowa tu o Proceente oraz Hukosie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: