Miły ATZ singlem „Mandala Splash” zapowiada „Acid Moro”

Opublikowano: 25/03/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Miły ATZ po dwóch latach od ostatniego solowego albumu, wraca z „Acid Moro”. Wydawnictwem opisywanym jako największy dotychczasowy projektem Atezecioka, a którego przedsprzedaż właśnie wystartowała. Równocześnie z pojawieniem się „Mandala Splash”, czyli drugiego singla zwiastującego nowy, tym razem podwójny, album Miłego.

„Acid Moro” to album, który Miły ATZ przygotowuje z największym, jak dotąd rozmachem. Realizowany materiał przełoży się na dwie długogrające płyty, wypełnione zarówno mainstreamowymi gwiazdami, jak i znanymi twórcami z polskiego podziemia. „Acid Moro” łączyć ma zarazem wszystkie style i nurty, w których porusza się ATZ. Nie zabraknie zatem sporej ilości eksperymentów czy też retrospekcji brzmieniowych do czasów wspominanych ze łzą w oku.

„Wszystko to ponownie wniesione na wyższy level razem z topką producentów z Polski oraz UK. Nie zabraknie basowych jechanek, ciężkich hip hopowych bangerów, Gdyńskiego ciepła, organiczności, zwariowanych fristajl rapsów w stylu postUndowym i słodkiego aReNBi dla dziewczyn i wrażliwców”.

– z materiałów prasowych Def Jam Recordings Poland

Miły ATZ promocję „Acid Moro” rozpoczął singlem tytułowym. Wówczas też dowiedzieliśmy się, co oznacza enigmatyczny tytuł albumu. W dniu dzisiejszym natomiast, wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży trzeciego solo Miłosza, otrzymujemy „Mandala Splash”. Chilloutowy utwór stworzony do wibracji, a wyprodukowany przez samego Atezecioka. Singlowa „Mandala Splash” przepełniona jest eklektyzmem i mistycyzmem płynącym w każdym, uspokajającym słuchacza, dźwięku numeru. A do tego zobrazowana teledyskiem nakręconym w gdyńskim lesie wraz z fanami Miłego, a pod którego realizacją podpisuje się Ice Bobo.

„Acid Moro” swoją premierę zaliczy 10 maja. Preorder wydawnictwa dostępny jest na stronie labelu Def Jam Recordings Poland.

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: