„#zostańwdomu i #zagrajznami” challenge

Opublikowano: 26/04/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wczoraj pisaliśmy o remiks utworu „Odcinam się” z pierwszej płyty poznańskiego rapera Mrokasa. Remiks to dzieło Live Session Band’u, a dodatkowo pojawił się w nim C-Zet. Dziś zwracamy Waszą uwagę na fantastyczną możliwość nagrania utworu z tą wspaniałą ekipą w ramach ich akcji „#zostańwdomu i #zagrajznami challenge”!

O co w tym wszystkim chodzi? O tym niech opowie Wam założyciel Live Session Bandu, Piotr Kraśner: #zostańwdomu i #zagrajznami to challenge skierowany do raperów, wokalistów oraz instrumentalistów. Polega on na nagraniu swojej zwrotki / solo instrumentalnego w formie audio-video, dopasowaniu jej do przygotowanej wersji klipu i opublikowaniu na swoich mediach społecznościowych. Głównym powodem powstania całego przedsięwzięcia jest fakt, iż my artyści zostaliśmy całkowicie pozbawieni możliwości spotykania się, wspólnego muzykowania oraz koncertowania, czego bardzo nam wszystkim brakuje. Chcemy więc podjąć się aktywizacji społeczności muzycznej i zachęcić Was do wzięcia udziału w zabawie! Zagrajcie z Mrokasem, C-Zetem, pięknymi Dziewczynami z chórku oraz zespołem Live Session Band!”

Beat pod nagrywkę oraz szczegółowe informacje odnośnie całej akcji znajdziecie pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1DnLyqrtmBVhRq9JssR-rpmR4YVbUnZIS

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: