Nas, Dave East, Lin-Manuel Miranda i Aloe Blacc w jednym utworze i klipie

Opublikowano: 22/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Piękna jest to rzecz! Bardzo dobre zwrotki Nasa i Dave’a East, refren zaśpiewany przez Aloe Blacca oraz produkcja !llminda. A za to, że numer „Wrote My Way Out” powstał podziękować powinniśmy panu Lin-Manuel Miranda – amerykańskiemu kompozytorowi, piosenkarzowi, aktorowi i twórcy musicalu „Hamilton” oraz towarzyszącemu mu „The Hamilton Mixtape”, z którego ów numer pochodzi.

Debiutujący na brodway’owskich deskach musical „Hamilton” łączy rap ze śpiewem, a sama jego fabuła dotyczy historii życia jednego z Ojców Założycie Stanów Zjednoczonych Ameryki Aleksandra Hamiltona. W rolę główną wciela się tutaj pomysłodawca projektu Lin-Manuel Miranda, którego usłyszeć możemy również w „Wrote My Way Out”, do którego teledysk właśnie się ukazał.

Album „The Hamilton Mixtape” ukazał się już w 2016 r0ku, a znaleźć możemy na nim takie perełki jak wspólny numer The Roots, Busta Rhymesa i Joella Ortiza, a także kawałki dostarczone przez m.in. Wiz Khalife, Chance’a The Rapper, Johna Legenda, Miguela czy Alicie Keys. Kolejne klipy z tego projektu ukazywać się będą w cyklu „Hamildrops”, którego trwanie zapowiedziano od grudnia 2017 do grudnia 2018.
Wcześniej natomiast ukazał się klip do wspólnego numeru „Immigrants (We Get The Job Done)” nagrany wspólnie przez Residente, Riz MC i Snow Tha Product, za którego produkcję odpowiada K’naan.

A jak brzmi cały „The Hamilton Mixtape” przekonać możecie się tutaj:

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: