Nas & Hit-Boy puszczają pierwszy klip do „King’s Disease III”

Opublikowano: 21/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nas & Hit-Boy pierwszy klip promujący nowy, wspólny album prezentują po ponad tygodniu od ukazania się „King’s Disease III”. Utwór, jaki wybrano do zobrazowania, spośród siedemnastu entuzjastycznie przyjętych kawałków jakie znalazły się na tym wydawnictwie to „Michael & Quincy”.

„King’s Disease III”, nowy album duetu Nas & Hit-Boy ukazał się 11 listopada. Czwarty w czasie dwóch lat materiał od rapera z Nowego Jorku i producenta z Cali już w dniu emocji wywołał sporo emocji. W przeważającej większości pozytywnych. Wśród słuchaczy rozgorzała wręcz dyskusja, która odsłona tej współpracy, jest tą najbardziej udaną. Z kolei nasze spostrzeżenia po przesłuchaniu „King’s Disease III” znajdziecie w tym miejscu. Nas & Hit-Boy pierwszy teledysk promujący nowy album zaprezentowali natomiast dopiero w dniu dzisiejszym.

„Michael & Quincy”, tytułem tym Nas nawiązuje do duetu, który Michael Jackson stworzył wraz Quincym Jonesem podczas prac nad swoimi ponadczasowymi albumami. Sprzedażowego hitu na miarę „Thrillera” w przypadku „King’s Disease III” spodziewać się można. O sukcesie najnowszej płyty Nasira Jonesa i Hit-Boy’a jednak już jak najbardziej. Na liście Billboard 200 album „King’s Disease III” zadebiutował bowiem na 10. miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: