„Nie zapomnimy” przesłuchać dziś najnowszego albumu Zeusa

Opublikowano: 19/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po dwóch miesiącach promocji i siedmiu singlach Zeus prezentuje swój ósmy solowy album. „Czas na mnie” od dziś dostępne jest w serwisach streamingowych, a jego premierze towarzyszy klip do numeru „Nie zapomnimy”.

„Czas na mnie”, czyli ósmy solowy album Zeusa doczekał się dziś swojej premiery. Pierwszy singiel, zatytułowany „Kamil West” dostaliśmy jeszcze w lutym. Od razu stało się jasne, że Zeus przez cztery lata przerwy od wydawania nowej muzyki, nie zapomniał jak się rapuje. Pytaniem pozostawało czy jego forma jest równa i kolejne single będą tak samo mocne jak pierwszy. Rzeczywistość zweryfikowała te rozważania na korzyść Kamila. Łódzki raper zaserwował nam kolejne pięć singli z płyty oraz singiel z dodawanej do pakietu premium epki, dając popis beatmakerski, tekściarski i wokalny.

Dziś „Czas na mnie” ma swoja oficjalną premierę. Na dwupłytowym albumie, podzielonym na stronę jasną i ciemną, znalazło się łącznie 20 utworów. Jeśli chodzi o zaproszonych na „Czas na mnie” gości, można powiedzieć, że jest dość rodzinnie. Zeusa wspierają bowiem jego małżonka Justyna Kuśmierczyk-Rutkowska oraz wieloletni przyjaciele z szeregów Pierwszego Miliona, czyli Joteste i DJ MixAir. W jednym z numerów za deckami stanął także DJ Cider. Swój wkład w album mieli także beatmakerzy: DJ 600V, Stasevich, JAZBROTHERS i Zbylu. Są oni odpowiedzialni za pięć z dwudziestu produkcji. Pozostałe piętnaście wyprodukował sam Zeus.

W ramach uczczenia premiery płyty, Zeus postanowił dać nam kolejny klip. Powstał on do numeru „Nie zapomnimy”, w którym wokalnie pojawiła się Justyna. Państwo Rutkowscy, wraz z BTF-FILMY, które nakręciło klip do kawałka, przenieśli nas do lat młodzieńczych. Sentyment do starych czasów to u Zeusa dość częsty motyw, ale chyba właśnie dzięki niemu tak bardzo jego twórczość do nas trafia. Komu bowiem nie jest przyjemnie przypomnieć sobie dni spędzone na trzepaku czy pierwszą szczenięcą miłość?

Ósmy solowy album Zeusa ukazał się dziś, 12 kwietnia. Jego fizyczne wydanie wciąż kupisz w sklepie Pierwszy Milion.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: