Nowy album Rasmentalism już w styczniu! Mamy nowy singiel wraz z klipem

Opublikowano: 30/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

No to już wiemy, że w styczniu uderzymy w tango. A zapraszają nas do niego Ras i Ment XXL.
Duet wypuścił właśnie zobrazowany klipem utwór pt. „Tango” stanowiący tytułowy singiel z zapowiedzianego na 25 stycznia 2018 nowego albumu Rasmentalism.

Poniżej sprawdzić możecie okładkę oraz listę utworów albumu, który ukaże się nakładem Asfalt Records. Przedtem polecamy jednak sprawdzić numer pt. „Tango” powstały w reżyserii Miłosza Hunzvi & Sebastiana Sobieszczańskiego, który zaleca się oglądać w jakości 4K.

Opisu nowego materiału Rasmentalismu mówi nam, że:

 “Tango” to miejska historia miłosna. Oparta na przeżyciach własnych i cudzych. Zamknięta w 11 częściach, otwarta na dowolne interpretacje. Dla nas to świadoma zabawa formą i radość z muzyki, mamy nadzieję, że dla was także. Tańczmy, można mylić kroki.

Pierwsza zapowiedź nowego materiału jaki przygotowują Ras i Ment XXL ukazała się natomiast już w minione wakacje w postaci singla zatytułowanego „Palma”.
A wspomniana na początku okładka nowego wydawnictwa oraz jego tracklista prezentują się następująco:

Rasmentalism – Tango

1. Niebo
2. Tranquilo
3. Fast food
4. Tango
5. Stanie w kolejce
6. Palma
7. Kilka dni
8. Serio
9. Tryb samolot
10. Duch
11. Indygo
+ w wersji przedsprzedażowej jeden ukryty bonusowy numer

„Tango” na rynku ukaże się 25 stycznia 2017 roku. Wkrótce dowiedzieć się mamy jacy goście zaproszeni zostali na 4. oficjalny album duetu Rasmentalism. A póki co wystartował już preorder „Tanga”, który zamawiać możecie na stronie Asfalt Shop

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: