Za sprawą Samiego i Marko Tadeusza nastał „Wschód”

Opublikowano: 07/07/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wspólny album Samiego i Marko Tadeusza doczekał się dziś swojej premiery. Dopiero w jej dniu poznaliśmy jego nazwę, okładkę oraz pełną tracklistę z zaproszonymi gośćmi. Całość dostępna jest w serwisach streamingowych.

W ciekawy sposób do promocji swojego wspólnego albumu podeszli Sami i Marko Tadeusz. W zasadzie aż do dnia premiery wiedzieliśmy o nim niewiele. Poza dwoma klipami promującymi projekt przedpremierowo, czyli „Pierwszy krok” oraz „Hałas”, do dziś nie znaliśmy nazwy albumu, okładki oraz tracklisty.

„Wschód”, bo taki tytuł nosi płyta Samiego i Marko, ukazał się dziś. Jak się okazuje, całość liczy 15 premierowych numerów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się StafSynek, Proceente, Mada oraz Plako Wajber. Jak się okazuje, rola Marko na albumie nie ograniczyła się jedynie do odpowiedzialności za bity. Reprezentant Białegostoku zarapował aż w dziewięciu z piętnastu utworów na „Wschodzie”.

Czy „Wschód” pojawi się w wersji fizycznej? Póki co, informacji na ten temat brak. Biorąc jednak pod uwagę oszczędność Samiego i Marko Tadeusza w ujawnianiu szczegółów na temat projektu, niewykluczone, że znienacka wleci możliwość zamówienia preorderu.

Sami & Marko Tadeusz – Wschód

1. Intro (bad trip)
2. Pierwszy krok ft. StafSynek
3. Bless
4. Ja robię to
5. Hałas
6. Może być ponuro
7. Tytoniarz
8. Jasny gwint
9. Sippin on some piwo
10. Stylin
11. Pusty chlebak
12. Gałąź ft. Proceente
13. Nie ma gwizdków ft. Mada, Plako Wajber
14. Destiny
15. Wake n bake

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: