Pelson zapowiedział właśnie nowy album

Opublikowano: 16/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jeden z bardziej wyczekiwanych powrotów ostatnich lat, właśnie staje się faktem. „Linie Rytmiczne EP”, czyli nowy album, zapowiedział bowiem nikt inny jak Pelson. Współtwórca Molesty Ewenement oprócz tytułu nowej płyty, zaprezentował już także okładkę nadchodzącego wydawnictwa.

Pelson ze scen zszedł, po tym, gdy w 2017 roku światło dzienne ujrzał „Bumelant”. Jak dotąd, ostatni album Warszawiaka. W tym samym roku Pele wziął jeszcze, wraz z Otsochodzi, udział w projekcie „Szacunek Za Klasyk”. Dokonując w ten sposób, swoistego pożegnania z branżą muzyczną. Brak aktywności Pelsona na scenie okazał się być, na szczęście, jedynie „chwilowy”. A współautor „Autentyków” ponownie wszedł na nią już przed rokiem. W towarzystwie swojego zespołu Molesta Ewenement, by świętować ze słuchaczami 25. rocznicę kultowego „Skandalu”. I co ważniejsze, został! Wraz z Vieniem, Włodim i Wilkiem regularnie koncertując pod szyldem Ewenementu. W międzyczasie przypominając również o swojej solowej twórczości wypuszczając w lipcu ubiegłego roku „Remiksy – Selekcja Pozytywna: Sezon Lato 2023”. Album zawierający nowe wersje utworów znanych z płyt „3854 i 3 kroki”, „186 dni” i wspomnianego „Bumelanta”.

W 2024 przyszedł natomiast już czas, aby Pelson wrócił ze świeżym już materiałem. Od wczoraj wiemy, że raper nową, solową płytę zatytułował „Linie Rytmiczne EP”. A także zaprezentował okładkę wyczekiwanego od prawie siedmiu lat albumu. Teraz pozostaje nam czekać, na ujawnienie szczegółów najnowszego projektu oraz wskazanie daty premiery albumu „Linie Rytmiczne EP”.

Pelson - Linie Rytmiczne EP - okładka albumu

(Fot. główna – źródło: facebook.com/PelsonOficjalnie/photos)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: