Pork Pores Porkinson z pierwszym singlem zwiastującym drugi solo album

Opublikowano: 25/04/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pork Pores Pores postanowił wrócić na scenę muzyczną i dać nam nowy solowy album. I to nie jeden, lecz dwa osobne krążki. O tym pierwszym, zatytułowanym 93 Mln Mil Od Słońca”, co nie co, za sprawą trzech opublikowanych singli, już wiemy. Co do drugiego nagranego przez Poresa materiału, w dniu wczorajszym poznaliśmy jego tytuł oraz pierwszy spośród dziesięciu numerów jakie na nim znajdziemy, również poparty klipem.

Na opublikowany wczoraj premierowy singiel składa się numer pt. „Postapocalypto” wraz z obrazującym ten track teledyskiem. Za warstwę muzyczną „Postapocalypto” odpowiada WuErbe, realizacja części wizualnej singla natomiast spoczęła ponownie na ekipie Juzz Media według scenariusza i z reżyserią Sebastiana Juszczyka. „Postapocalypto” promuje album o tym samym tytule, na który składać będzie się dziesięć utworów utrzymanych w jednym koncepcie. I jak wskazuje już nam sam tytuł wydawnictwa, koncept dotyczyć opierać się będzie na post-apokaliptycznej wizji świata nakreślonej przez Porkinsona:

„Zabieram Was w podróż… W podroż do roku 2077… Do świata, który stworzył się na nowo, w wyniku ludzkich aspiracji i konfliktów…
W tym świecie jedni żyją w kontenerach, drudzy w ruinach miast, inni wysoko nad nami…”  – napisał na swoim facebookowym profilu autor „Postapocalypto”.

Warto również wspomnieć, że za brzmienie „drugiej” solówki Porka odpowiadać będą po połowie Magiera z White House’u oraz przywołany już do tablicy WuErbe z niewielką pomoca Krisa SCR i DJ’a Slime’a na gramofonach. Upubliczniona została także okładka krążka „Postapocalypto”którą sprawdzić możecie poniżej. Premiera tego samego dnia co albumu 93 Mln Mil Od Słońca”czyli 17 maja. A teraz już tytułowany singiel, który rozpoczął promocję drugiego krążka Porka Poresa Porkinsona. 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: