Poznańscy raperzy poniosą „ŚWIATŁO dla Ukrainy”

Opublikowano: 01/03/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Polacy zakasali rękawy i pomagają Ukrainie jak tylko potrafią. Ze wschodnimi sąsiadami solidaryzują się także polscy raperzy. W czwartek w Poznaniu odbędzie się koncert, z którego dochód przekazany zostanie na pomoc Ukrainie, a zagrają na nim, m.in., Peja, donGURALesko, Mezo oraz Paluch.

Jesteśmy portalem muzycznym i nie czujemy się kompetentni żeby rozpisywać się szerzej o obecnej sytuacji. Wszyscy jednak zgodzimy się, że wojna to coś bezwzględnie złego, a tam gdzie cierpią ludzie, należy kierować pomoc. Tego zdania są też polscy muzycy, a wśród nich raperzy, którzy na różne sposoby starają się wesprzeć Ukrainę w jej ciężkiej sytuacji.

Już w najbliższy czwartek, 3 marca, odbędzie się w Poznaniu koncert, zatytułowany „ŚWIATŁO dla Ukrainy | СВІТЛО для України„. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 na Placu Wolności, a wśród występujących znajdą się, m.in., przedstawiciele naszej lokalnej, rapowej sceny – Peja, donGURALesko, Mezo oraz Paluch. Podczas występów wolontariusze będą zbierać środki do puszek Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Polskiego Czerwonego Krzyża dla potrzebujących z Ukrainy.

ŚWIATŁO dla Ukrainy | СВІТЛО для України

Kiedy? 03.02.2022, godzina: 18.00 – 22.00
Gdzie? Plac Wolności w Poznaniu

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: