Problem & Bad Lucc „Get On It” – nowy singiel i klip zwiastujący krążek „Selfish”

Opublikowano: 25/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Fanom rapu z Zachodniego Wybrzeża obu panów przedstawiać nie trzeba. Może nie mogą się pochwalić zbyt obszernymi dyskografiami, posiadają za to konkretne koneksje w świecie rapu. Bad Lucc jest gościem z bliskiego otoczenia Snoop Dogga i reszty DPGC, Problem natomiast wydał ostatnio wspólny materiał wraz z DJ-em Quik’em!

I właśnie kolejny, tym razem w pełni solowy, album Problema zatytułowany „Selfish” zwiastuje singiel „Get On It” z gościnnym udziałem Bad Lucc’a. Właśnie ukazał się do niego teledysk. Bardzo fajny z resztą!

Jak wyjaśnia Problem, przy tworzeniu „Get On It”  zainspirowany był twórczością 2 Live Crew, a zwłaszcza albumem „Uncle Luke” będącym solówką Luke’a, jednego z członków budzącego duże kontrowersje zespołu z Miami. Wyprodukowany przez samego Problema numer wraz z obrazującym go klipem stanowi hołd dla twórców brzmienia Miami Bass.

 
Premiera krążka „Selfish” autorstwa urodzonego w Niemczech, a dorastającego w Compton Jasona Martina nastąpi już 3 listopada. Swoje trzecie wydawnictwo Problem jak dotąd promował singlami: „Mission Statement” oraz nagranym na beacie 9th Wondera utworze i z gościnnym udziałem Airplane James „Top Off”.

Tracklistę albumu „Selfish”, jego okładkę jak i wspomniane wcześniejsze single znaleźć możecie poniżej.

Problem – Selfish

1. „Mission Statement”
2. „354”
3. „Top Off” Feat. Airplane James
4. „Ghost of Rosecrans (Remix)”
5. „Living Good (R.I.P. Jen)” Feat. Nipsey Hussle and Iamsu!
6. „Man Enough” Feat. Rose Gold
7. „Get on It” Feat. Bad Lucc
8. „Ain’t Like You” Feat. Ne-Yo and Terrace Martin
9. „Selfish”

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: