Prykson Fisk i Ńemy zaliczają „Triumf” działając razem

Opublikowano: 23/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Triumf” to tytuł najnowszego singla zwiastującego projekt Hedora, za którym stoją Prykson Fisk i Ńemy. Numer zatytułowano jednak dość przewrotnie. Mocna treść tego kawałka, jak i wszystkich innych, które wspólnie tworzą Pryk1 i Ń, z żadnymi pozytywnymi osiągnięciami czy wyczynami, nie ma nic wspólnego.

Prykson Fisk i Ńemy aktywnie reagują na to, co aktualnie dzieje na się naszych oczach. I jak przystało społecznie zaangażowanym raperom, singlem „Triumf” dosadnie komentują zastaną rzeczywistość. Kolejny raz sygnalizując przy tym, że nadchodząca Hedora niesie ze sobą zmuszające do myślenia, ciężkie treści. Wcześniej przekonać mogliśmy się o tym, gdy w sieci pojawiły się single takie jak „Betonowe Kałuże”, „Siekiera” czy „Decepcja”. Produkcją tego najnowszego również zajął się Ńemy osadzając „Triumf” true schoolowym klimacie. Hipnotyzując słuchacza leniwym brzmieniem gitary i podążającym za nią głębokim basem.

HEDORA-TRIUMF

Hedora swój najnowszy singiel poparła również specjalnie przygotowaną, a widoczną powyżej, grafiką. Cover dodany do singla „Triumf” jest zremixowaną wersją obrazu Jacoba Jordaensa, o prawdopodobnym tytule „Portrait of Catharina Behaghel”, a dostępny w zbiorach useum.org. Sam album „Eighty seven”, który pod nazwą Hedora nagrali wspólnie Prykson Fisk i Ńemy ukaże się 31 października.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: