donGURALesko puszcza nowy singiel i „O tym szumi las”

Opublikowano: 11/05/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

donGURALesko wraz z zapowiedzią nowego albumu ogłosił powrót do korzeni rapu w najlepszym wydaniu. Potwierdzenie tego otrzymujemy z każdym singlem zwiastującym zbliżające się „Miejskie Ptaki”, najbardziej truecorowy album DGE od kilkunastu lat. Nie inaczej jest z tym najnowszym, zatytułowanym „O tym szumi las”.

„O tym szumi las” to szósty już singiel, którym donGURALesko zapowiada „Miejskie Ptaki”. Swój najnowszy album, do którego premiery pozostał już tylko niecały tydzień. Wcześniejszymi były „BOOMBAP24”, „Miejskie Ptaki”, świąteczny „Śmigus Dyngus” z Kaczorem i Shellerinim, „Kevin Sam W Domu” oraz „Królowie Demolki” z gościnnym udziałem Fokusa. Udostępniony natomiast w dniu wczorajszym i także zobrazowany klipem utwór „O tym szumi las” jest, jak do tej pory, jednym z najlepszych. Oznacza to, że „Miejskie Ptaki” mogą okazać się najbardziej udanym albumem DGE od lat. Przekonamy się już 17 maja. A tymczasem „O tym szumi las”, banger nagrany na bicie TASTYdope i dopieszczony przy użyciu gramofonów przez DJ’a Soinę. A na końcu zobrazowany teledyskiem przez Smoła Studio. Album „Miejskie Ptaki” zamówić możecie na www.donguralesko.pl.

donGURALesko o albumie „Miejskie Ptaki”, i nie tylko, opowiedział w rozmowie Jakubem Sommerfeldem. Stanowiącej zarazem pierwszy wywiad, którego DGE udzielił w związku z premierą nowej płyty. Zachęcamy do sprawdzenia.

(Fot. główna – kadr z video „O tym szumi las”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: