Sobel zapowiada album mocno osobistym singlem „To ja”

Opublikowano: 11/03/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Sobel przed miesiącem rozpoczął promować swój zbliżający się debiut w Def Jam Recording Poland. Na pierwszy ogień poszedł wyluzowany „Alien”. Drugi singiel natomiast jest już o wiele bardziej spokojniejszy i refleksyjny.

Utwór „To ja”, który wjechał w dniu dzisiejszym wraz z klipem, Sobel określa jako jeden z najważniejszych, jakie do tej pory nagrał. Zaliczający obecnie swój studyjny debiut raper i wokalista, w rytm beatu Deemza, swoje emocje wręcz wykłada nam prosto na stół, czyniąc z „To ja” numer niesamowicie osobisty. Sobel, swoim drugim singlem zwiastującym album „Pułapka na motyle”, przedstawia się z zupełnie innej strony. Zaznacza jednak, że tak intymne momenty na jego pierwszym albumie należeć będą do zdecydowanej mniejszości.

„Jeśli mam być szczery, to dla mnie jeden z najważniejszych moich numerów. Nie wiem czy jestem gotowy dzielić się z wami takimi emocjami. To gówno jest mega osobiste, klip i każdy pojedynczy wers kryje w sobie bardzo głębokie znaczenie, w dodatku sam numer, stylistycznie odbiega od reszty na czym również bardzo mi zależało. Na ten moment nie chcę rozwijać się na sam temat utworu. To nie takie proste, jakie może się wydawać.

To pułapka na motyle

To moje życie

To ja”

– zapowiada Sobel.

Sobel swój pierwszy studyjny album wyda 16-go kwietnia. Wydawnictwo „Pułapka na motyle” jest już dostępne na stronie wydawcy materiału, labelu Def Jam Recordings Poland. Pierwszym natomiast singlem, który Sobel zapowiedział swoją debiutancką płytę był wyprodukowany przez Magierę, wspomniany we wstępie, imprezowy i roztańczony „Alien”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: