Solowy numer Ero/JWP jako kolejny singiel z Projektu Szlagier!

Opublikowano: 15/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wielu zastanawia się jakby brzmiałby solowy krążek Ero ze składu JWP. Powstawanie tego materiału zostało już nawet przez Ero zapowiedziane, ale wiemy jak jest… Póki co otrzymujemy kolejny singiel z nadchodzącego Projektu Szlagier, który stanowi właśnie solowy popis członka JWP/BC. 
Klip do numeru „Miliard w rozumie” powstał w czasie wyjazdu Ero z ekipą SSG do Miami i jest pierwszym z dwóch nakręconych w czasie wyjazdu. Drugie street video zapowiada nieujawniony jeszcze projekt i możecie spodziewać się jego premiery niebawem. Tak więc, wszyscy fani warszawskiego rapu oprócz zapowiadanego na 19 maja wydania albumu „Szlagier” spodziewać mogą się większej porcji rapu od reprezentanta JWP!

„Szlagier” to projekt powstający we współpracy czterech osób – Pono (Zip Skład), Ero (JWP Crew), HZD Hazzidy (DIIL Gang) oraz Szczura (JWP Crew). Nadchodzący album trafi w muzyczne gusta osób spodziewających się produkcji w klasycznym stylu, jednakże zaskoczy również nowoczesnymi brzmieniami. Połączenie reprezentantów trzech składów owocuje nieszablonowymi pomysłami i wysoką jakością całej produkcji, której potwierdzeniem są chociażby produkcje Szczura czy mastering Otrabarwa Studio.
Album „Szlagier” w edycji limitowanej możesz kupić w sklepie wytwórni http://districtarea.pl/ lub na stronie http://www.projektszlagier.pl/.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: