“Strach” drugi singiel promujący nadchodzący nowy album VNMa

Opublikowano: 17/03/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

VNM bez dwóch zdań należy do grona najbardziej utalentowanych i charakterystycznych raperów na rodzimym podwórku, a jego flow wielokrotnie wywoływało nasz niekryty podziw.

Dlatego niezmiernie cieszymy się, iż w tym roku V powraca z nowym konceptualnym albumem, którego premiera przewidywana jest już na dzień 29 marca. Po świetnym pierwszym wideo do kawałka “Tomek” zrealizowanym przez zielonogórską grupę filmową Sky Piastowskie, której jesteśmy wieloletnimi fanami, własnie otrzymaliśmy kolejny singiel promujący krążek “Czuz Tu Daj Najs”, zatytułowany “Strach” na bicie autorstwa 7incha, z wizualizacją Nerona, i trzeba oddać autorowi, że słowa towarzyszące promocji materiału, a mówiące o jego mocno osobistym wydźwięku, zdecydowanie nie są na wyrost, a już napewno  na starcie trzeba odrzucić teorię, iż jest to zwykły trick marketingowy mający na celu skupienie uwagi na projekcie. Wręcz przeciwnie V serwuje nam cząstkę siebie w formie monologu, w wybitnie szczery i emocjonalny sposób, co dobitnie można dostrzec skumulowane w genialnym refrenie, położonym na nowym kawałku.

Wydawnictwo można nabyć w przedsprzedaży za pośrednictwem strony denekstbest, a dla wszystkich osób, jakie dokonają takiego zakupu przewidziana jest niespodzianka w postaci kilku dodatkowych plików audio, oraz numeru “Linie II”, które ukazały się wraz z luźnym wideo przed kilkoma dniami.

VNM – Czuz Tu Daj Najs

1. Tomek (feat. Tomson)
2. Lub mnie, lub nie (feat. Rzeźnik)
3. Fosa (feat. Kaja Paschalska)
4. control freeK
5. Strach
6. Re-analiza
7. KATHARSIS
8. Kim (feat. Vito)
9. Wybór
10. Było warto
11. Ty
12. Ona

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: