Ten Typ Mes, Stasiak i Witek Michalak zakończyli spór

Opublikowano: 09/03/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ten Typ Mes, w dniu swoich 40. urodzin, 24 grudnia ubiegłego roku, za pośrednictwem singla „Ten Typ ’22”, ujawnił spór, jaki toczy z pozostałymi założycielami Alkopoligamii, Stasiakiem i Witkiem Michalakiem. W dalszej kolejności nastąpiła wzajemna wymiana oświadczeń, skutkująca, w dniu dzisiejszym, zakończeniem konfliktu. W sposób wcześniej przez samego Mesa obśmiany, czyli.. iście korporacyjny.

’Korporacje robią chłopakom z mózgów mech’, rapował zły Ten Typ Mes w grudniowym singlu „Ten Typ ’22”. Ujawniającym konflikt jaki trwa pomiędzy nim, a Stasiakiem i Witkiem Michalakiem, z którymi w 2006 roku założył label Alkopoligamia. Jasno zaznaczając przy tym: ’czekam przeprosin to raz’. Rzetelniej całą historię opowiedzieliśmy Wam chwilę później, w tym miejscu. Dzisiaj natomiast doczekaliśmy się już zakończenia sporu na linii Ten Typ Mes, a pozostali Alko’ założyciele. Zakończenia, dodajmy, od którego Ten Typ tak się wzbraniał. Cichego, bez żądanych przeprosin, a poświadczonego złożeniem podpisów i obwarowanego zastrzeżeniem, że od tej pory na wyniesioną na forum publiczne sprzeczkę spuszczamy już przysłowiową kurtynę milczenia. A do tematu więcej nie wracamy. Przykro stwierdzić, ale całkowicie kojarzy nam się ten zabieg ze standardową procedurą odejścia ważnego pracownika ze znanej korporacji. A opublikowane oświadczenie tonem przypomina… mail pożegnalny. Nie napisany przez żadnego z zainteresowanych. Niestety. Ten Typ Mes, Stasiak i Witek Michalak o sporze, w jaki się wdali, nic więcej już powiedzieć nie mogą…

„Ten Typ Mes, Witek Michalak i Łukasz Stasiak informują, że podpisali porozumienie i zakończyli spór, który wyszedł na światło dzienne 24 grudnia 2022 roku. Nasza współpraca została zakończona, Ten Typ Mes uzyskał pełne prawa do swoich albumów wydanych w wydawnictwie Alkopoligamia.com i jest jedynym ich właścicielem. Strony zdecydowały się zachować w poufności szczegóły wypracowanego porozumienia oraz nie komentować sprawy publicznie.
Dziękujemy wszystkim słuchaczom, a także współpracownikom i artystom Alkopoligamii za wspólne lata i liczymy, że w ich wspomnieniach o wytwórni pozostaną przede wszystkich dobra muzyka i klimat jaki udało nam się wokół niej stworzyć, jakościowa odzież i wszystko co budzi tylko i wyłącznie dobre emocje.
Dziękujemy”.

– Alkopoligamia

(Fot. główna – autor: Helena Ludkiewicz, źródło: facebook.com/mestentyp/photos)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: