Mathematics, Method Man i Rome Streetz coś kręcą

Opublikowano: 08/03/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Mathematics, DJ legendarnego Wu-Tang Clanu oraz autor kultowego logo zespołu ze Staten Island zaprezentował pierwszy epizod rapowego musicalu „100 Miles from Home”. Aktorami w dostępnym na YouTube serialu są, m.in. Method Man i Rome Streetz. Zaangażowani również do nagrania promującego tę produkcja singla „Dope Music”.

„100 Miles from Home” to rapowy musical w serialowej formie, którego pomysłodawcą, a także autorem scenariusza jest DJ Mathematics. Oprócz Method Mana i Rome’ego Streetza, przywołanych do tablicy już na wstępie, zaproszenie do wzięcia udziału w tej produkcji przyjęli również Kamaria Williams oraz Hassan Johnson. Drugiego z wymienionych kojarzyć możecie z klasycznego „The Wire” i pamiętnej roli Wee-Bey’a. Wszyscy wymienieni pojawiają się na ekranie już w pierwszym odcinku „100 Miles from Home”. Sama fabuła rozpoczynającego serię epizodu skupia się na starającej się przetrwać w Nowym Jorku młodej parze. Granej przez Williams i reprezentanta Griselda Records. Streetz wciela się postać starającą osiągnąć rapową sławę, jednak los skłania go do podjęcia decyzji, aby wraz z przyjacielem Bangiem obrabować bank. Co się wydarzyło dalej? Sprawdzicie już sami.

A na tym nie koniec. Rome Streetz i Method Man wspólnie nagrali także numer promujący „100 Miles from Home”. Za produkcję singlowego „Dope Music” odpowiada również, rzecz jasna, Mathematics. Kolejne nowości związane z tą produkcją znajdziecie natomiast na kanale The Math Files NTV.

(Fot. główna – kadr z video „100 Miles From Home – episode 1”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: