THE LEGEND – IDĘ DALEJ! – znamy godzinowy line-up festiwalu

Opublikowano: 08/03/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

To będzie prawdziwa hip-hopowa uczta i wielkie muzyczne widowisko! Na scenie pojawią się legendy rapu, polecą klasyki, które zna cała Polska, a to wszystko w niesamowitej audio-wizualnej oprawie! Przed nami druga edycja festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 9 marca w PreZero Arenie Gliwice.

Festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ to druga edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które zabierze widzów w sentymentalną podróż po historii polskiego rapu. Już 9 marca 2024 na jednej scenie ultranowoczesnej hali widowiskowej PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, wystąpią największe legendy polskiego hip-hopu. Finalny line-up drugiej edycji THE LEGEND prezentuje się imponująco, wystąpią Paktofonika, Molesta Ewenement, Abradab & Gutek, Fenomen, Grammatik, Peja/Slums Attack, Liroy, 52 Dębiec, DJ Decks, DJ HWR, DJ Twister! Pionierzy gatunku zagrają swoje najważniejsze klasyki, przenosząc się wraz z publicznością w czasie do lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Imprezę poprowadzą Mariusz Korpoliński i Yurkosky.

Godzinowy rozkład jazdy tegorocznej edycji THE LEGEND – IDĘ DALEJ prezentuje się następująco:

18:00 DJ HWR
18:50 DJ DECKS
19:10 52 DĘBIEC
19:35 GRAMMATIK
20:00 FENOMEN
20:25 ABRADAB & GUTEK
20:50 LIROY
21:15 PEJA/SLUMS ATTACK
22:25 IDĘ DALEJ – LIROY, PEJA, ABRADAB, DJ HWR
22:35 MOLESTA EWENEMENT
23:10 PAKTOFONIKA

Oprócz muzycznej uczty w wykonaniu starej szkoły rapu, na uczestników wydarzenia czekać będzie szereg atrakcji. W PreZero Arenie Gliwice pojawią się stoiska wystawiennicze związane tematycznie z nurtem hip-hopu, nie zabraknie też strefy chillout’u. Dodatkowo organizatorzy przygotowali after party w legendarnym stylu i z legendarną obsadą gramofonową.

Tak prezentuje się rozkład jazdy festiwalu, na którym zagrają Paktofonika, Molesta, Fenomen, Grammatik, Abrabab, Liroy, Peja i 52 Dębiec.

THE LEGEND 2: IDĘ DALEJ

Kiedy? 09.03.2024
Gdzie? Gliwice, PreZero Arena
Bilety: od 125,54 PLN na www.eventim.pl/artist/the-legend-ide-dalej/

(Współpraca z: Musictainment)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: