To „Codzienna motywacja” od 52 Dębiec

Opublikowano: 13/01/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Hans po powrocie do nagrywania pod banderą 52 Dębiec prezentuje kolejny teledysk promujący album „0323”. Tym razem jest to koncertowy klip do utworu „Codzienna motywacja”. Podsumowujący trasę z okazji 20-lecia, jak i zapraszający na koncerty zaplanowane na 2024 rok.

52 Dębiec wróciło w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas też premierę zaliczył album „0323”. Nagrany z okazji 20-lecia „Poznańskiego Czerwca”, czyli fonograficznego debiutu Hansa. Na najnowszym, nagranym na powrót jako 52 Dębiec albumie, gościnnie udzieliła się mocna reprezentacja poznańskiej sceny, czyli Słoń, Śliwa, Peja oraz Paluch. A także Numer Raz, Kasta, Lukasyno czy Leo Ros & F.U.$. Teledysk do zamykającego płytę utworu „Codzienna motywacja” to z kolei najnowszy singiel promujący „0323”. Klip zmontowano z fragmentów koncertów, jakie 52 Dębiec zagrało z okazji swojego 20-lecia.

„Codzienna motywacja” to zarazem zaproszenie na nadchodzącego koncerty 52 Dębiec. Między innymi ten, jacy poznaniacy zagrają na festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ. Bilety na to, jak i pozostałe wydarzenia, znajdziecie w tym miejscu.

(Fot. główna: kadr z video „Codzienna motywacja”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: