VNM zapowiedział nowy album – preorder już dostępny

Opublikowano: 19/03/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nie kazał zbyt długo czekać nam VNM na następce ubiegłorocznego albumu pt. „Czuz tu daj najs”. Właśnie otrzymaliśmy, poprzez ujawnienie daty premiery i start preorderu, zapowiedź nowej płyty Tomka.

Dziewiąty w pełni legalny i solowy krążek w dyskografii VNM’a zatytułowany został „Hope For The Best”, a premiera tego wydawnictwa zaplanowana została na 8-go maja. Wypuszczeniem na rynek zajmie się oczywiście prowadzona przez V’a wytwórnia De Nekst Best.

Co natomiast czeka nas na najnowszym albumie VNM’a? Jak wyjaśnia opis materiału, warstwa tekstowa płyty „Hope For The Best” przedstawić ma nam „Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze”.

Mniej więcej wiemy więc, co może czekać nas w tekstach VNM’a. Nie wiemy jednak, co czeka nas odnośnie warstwy brzmieniowej albumu. Ten aspekt krążka ” Hope For The Best” w dalszym stopniu bowiem owiany jest tajemnicą. Ujawniona została natomiast okładka zapowiedzianej na maj płyty, której preorder znajdziecie w sklepie labelu De Nekst Best.

VNM-Hope-For-The-Best-okładka-albumu
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: