Wspólne EP O.S.T.R.’a & Magiery już dostępne na YouTube

Opublikowano: 10/10/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po wyprzedaniu w kilkanaście godzin całego, ograniczonego jednak do zaledwie 5000 sztuk, nakładu „Arhytmogenic EP”, wspólne wydawnictwo spontanicznie zawiązanego duetu O.S.T.R. & Magiera, w całości trafiło do odsłuchu na YouTube oraz do serwisów streamingowych.

Przyznamy, my „Arhytmogenic EP” jeszcze nie słyszeliśmy, gdyż materiał na kanale Asfalt Records pojawił się zaledwie kilka godzin temu. Pierwszy, i jak dotąd jedyny, poparty klipem singiel pt. „A₵ID”, był na tyle udany, że wspólny krążek Ostrego i Magiery polecić możemy Wam w ciemno. Zwłaszcza, że towarzyszący projektowi „Arhytmogenic EP” opis mówiący nam,  że „staroszkolny i autentyczny charakter nagrań narzuca klimat, do którego dostosował się też teledysk i okładka płyty – wykonane analogowymi środkami niepamiętającymi smartfonów” wpisuje się w blenderowe gusta wzorcowo.

Nie pozostaje nic innego jak odpalić wspólną epkę O.S.T.R.’a & Magiery i słuchać „na repeacie”, gdyż na płycie znalazło się zaledwie osiem numerów. A jeśli ciekawi Was jak doszło do muzycznego spotkania łódzkiego rapera i wrocławskiego producenta to spieszymy z wyjaśnieniem: „Drop O.S.T.R. i Magiery pojawił się właściwie znikąd. To znaczy pojawił się z pasji. Do muzyki. Kilka telefonów, wymiana zdań i jak to u jednego i drugiego bywa – nagle mamy gotowe dzieło, któremu przyświeca jeden motyw – po co zmieniać coś co było dobre?” No właśnie, po co?

O.S.T.R.-&-Magiera-Arhytmogenic-EP-okładka

O.S.T.R. & Magiera – Arhytmogenic EP

1. $TARTrack (071/042)
2. A₵ID
3. MaMoNa Li$a
4. $KUR***£¥ WaJB
5. UNIV€R$UM
6. AND€R$ON $ILVA
7. Ni₵
8. DR€AM$

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: