Eminem zaprezentował drugi singiel i ujawnił datę premiery płyty

Opublikowano: 02/07/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po świetnie przyjętym pierwszym klipie z „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”, Eminem opublikował drugi singiel z płyty. Jednocześnie, w sieci pojawiła się kontrowersyjna wideozapowiedź albumu, zdradzająca jego dokładną datę premiery.

Zdania na temat numeru „Houdini”, którym Eminem wrócił po czteroletniej przerwie, są podzielone. Jedni rozpływają się, twierdząc, że Marshall brzmi jak za dawnych lat. Inni kręcą nosem, mówiąc, że to już nie to samo. Faktem jednak jest, że klip do utworu w miesiąc wykręcił ponad 95 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Nic więc dziwnego, że słuchacze czekają na odsłonięcie kolejnych kart, żeby przekonać się, czy na „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)” warto czekać.

Okazja ku temu nadarzyła się przed momentem. Premiery doczekał się bowiem „Tobey”, czyli drugi singiel z nadchodzącej płyty. Obok Eminema, gościnnie pojawił się w nim Big Sean i BabyTron. Tytuł numeru nawiązuje do amerykańskiego aktora, Tobey Maguire’a, odtwórcy głównej roli w filmie o Spider-Manie. Swoją zwrotkę Big Sean rozpoczyna słowami: „Tobey Maguire got bit by a spider but for me, see, it was a GOAT”. Jeśli by pokusić się o interpretację tego wersu, najprawdopodobniej jest to props w stronę Eminema, który był inspiracją dla młodszego, pochodzącego również z Detroit, Seana.

„Tobey” ujrzał dziś jednak światło dzienne jedynie w formie audio. Na klip, autorstwa Cole’a Bennetta, poczekać będziemy musieli do piątku. Żeby jednak zaspokoić wrażenia wizualne, Marshall udostępnił dziś drugą wideozapowiedź albumu. Trwająca niecałą minutę scena przedstawia narodziny dziecka, o których raper zarapował na początku pierwszej zwrotki do kawałka „Houdini”. W klipie do numeru z resztą mieliśmy okazję zobaczyć już urywki sceny, którą teraz dostaliśmy w pełnej krasie. Dość mroczną i przyprawiającą o dreszcze całość, kończy plansza z datą premiery „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)”.

Premiera 12. solowego albumu Eminema „The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)” zaplanowana jest na 12 lipca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: